Naše služby

Poradenství v oblasti řešení hotelových a restauračních IT systémů
Naší prioritou je kvalita, spolehlivost a individuální přístup. Navrhneme vám to nejvhodnější systémové řešení pro váš detailní přehled o stavu vašeho zařízení – recepční agenda, rezervace a obsazenost, napojení na fakturační a platební systém atd.

Výhodná řešení akceptace platebních karet a mobilní platby
Bezhotovostní platby v jakékoliv formě jsou dnes již samozřejmostí (platební brány, terminály, mobilní platby a další doplňkové služby). Rychle se měnící chování spotřebitelů, neustále se vyvíjející předpisy a technologický pokrok vyžadují řešení v podobě pokročilých platebních technologií. Nabízíme řešení přizpůsobená na míru vašim požadavkům se společností  WORDLINE, dříve SIX PAYMENT SERVICES.

Komplexní zákaznická řešení na míru od analýzy potřeb až po kontrolu implementace
Analýza potřeb každého zákazníka je základním kamenem nastavení nejvhodnějšího IT systému a jeho implementace. Po vyhodnocení vašich potřeb vám zorganizujeme potřebná výběrová řízení, vyhodnotíme ta nejvhodnější řešení pro vás a postaráme se o kontrolu implementace do vašeho systému.

Česká podpora a poradenství v každé fázi projektu

Po celou dobu spolupráce máte od nás k dispozici kvalifikovaného odborníka, který se postará o všechny vaše požadavky a zodpoví vaše dotazy.

Přejít nahoru